SDR GRUP bünyesiyle, tekstil sektöründe kurumsal bir şirket olan ABAT TEKSTİL A.Ş özellikle örme kumaş alanında faaliyet gösteren büyük uluslararası markaların tercihi konumuna gelmiştir.

ABAT TEKSTİL A.Ş profesyonel ekibiyle kurumsal ve üretimsel mükemmeliyetini sahip olduğu bilgi birikimine dayanarak, iş ortaklarına kalite ve güveni hissettirmektedir.

Şirket kültürümüz ile özdeşleşmiş olan kalite, teknik ve yenilikçi temellere dayanarak AR-GE ve ÜR-GE ekibi insan ve doğa merkezli bakış açısıyla yeni, özellikli ve sürdürülebilir ürünler ortaya çıkarmaktadır. Bu sayede ABAT TEKSTİL A.Ş en trend ve en kaliteli ürünleri iş ortaklarıyla buluşturmayı sürdürecektir.

ABAT TEKSTİL A.Ş olarak Kurulduğu günden itibaren attığı her adımı verimlilik, yararlılık ve kararlılıkla sürdürmeye devam edecektir.


Öznuray Tekstil
ABAT TEKSTİL A.Ş

SDR GRUP Bünyesinde (bünyesiyle), tekstil sektöründe kurumsal bir şirket olan ABAT TEKSTİL A.Ş özellikle örme kumaş alanında faaliyet gösteren büyük uluslararası markaların tercihi konumuna gelmiştir.

İletişim Bilgilerimiz

15 Temmuz Mah. Bahar Cad. Polat İş Merkezi B Blok No:6/1, İç kapı No:32, 34212 Bağcılar/İstanbul

(0212) 438 12 14